Aktualności

22-11-2019-16:28:30

Alma ma złe wiadomości

Udostępnij! Tweetnij!

Alma opublikowała singel "Bad News Baby".

Alma fot. Sony Music

Jest to trzeci numer z albumu "Have U Seen Her", którego premiera odbędzie się w 2020. Przy produkcji i tekście, razem z artystką pracowali Al Shux (Jay Z, Snoop Dogg, Nas, Kendrick Lamar, Lana Del Ray) oraz Joe Janiak (Ellie Goulding, Tove Lo, Britney Spears).

- "Bad News Baby to przedstawienie mojego alter ego, które może wszystko i jest nie do zatrzymania. Nie ma w nim strachu i nie przejmuje się opinią innych - mów Alma.

Dwudziestotrzyletnia wokalistka posiada niesamowicie luźne punkowo-popowe flow. W zaledwie trzy lata artystka znalazła się na światowych listach przebojów, razem ze swoimi refrenami. Single "Chasing Highs" oraz "Karma" zdobyły status platyny podczas, gdy "Dye My Hair" pokryło się złotem.

Dzięki swoim umiejętnością w pisaniu tekstów, Alma współpracowała z takimi artystami jak m.in. Ariana Grande, Miley Cyrus, Lana Del Ray czy Charli XCX.

Wokalistka ostatnio współtworzyła teksty do dwóch piosenek z "She is Coming" Miley Cyrus. "Mothers Daughter" i "Cattitude" ft. RuPaul. Współpracowała również przy pisaniu piosenki do "Aniołków Charliego" "Don't Call Me Angel".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: alma