Aktualności

12-12-2019-13:56:21

Dziarma chce mieć dużo plików

Udostępnij! Tweetnij!

Dziarma wrzuciła do sieci teledysk do kompozycji "Plik".

Dziarma fot. Archiwum

Kilka dni przed premierą swojej pierwszej EP-ki, Dziarma prezentuje klip do pierwszego utworu z wydawnictwa. Teledysk do kawałka "Plik" można już zobaczyć na kanale Dziarma YouTube.

Dziarma bezkompromisowo wkracza na scenę, na której kobietom zdecydowanie nie jest łatwo. Artystka ma odwagę, żeby w rapowej konwencji mówić o tym, jak świat znany z wersów jej kolegów
wygląda z kobiecej perspektywy. Dziarma przedstawia wizję świata, w którym rządzą kobiety. W tym świecie wyciągają rękę po to, co chcą. Mogą być, kim chcą. Zarabiają "Plik" i kręcą biznes tak samo dobrze, jak faceci. Mówią głośno o swoich potrzebach. Artystka nie stroni od ciętych komentarzy i czujnych narracji, a jej celne teksty mają szansę zostać głosem silnych i pewnych siebie dziewczyn, a mężczyznom pokażą świat z innej perspektywy.

Surowy klimat podkreślają codzienne, a jednocześnie niecodzienne scenerie i mocne, zmysłowe stylizacje. "Plik" będzie pierwszym utworem, który znajdzie się na trackliście EP-ki Dziarmy zatytułowanej "V".
Premiera jeszcze w tym roku.


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Dziarma