Aktualności

20-12-2019-12:49:41

Julia Marcell tęskni za drugim człowiekiem

Udostępnij! Tweetnij!

Julia Marcell zaprezentowała klip "Prawdopodobieństwo". Piosenka zapowiada album "Skull Echo".

Julia Marcell fot. Jacek Poremba

Autorką zdjęć jest Wioleta Piotrowska, a scenariuszem i reżyserią zajęła się Julia Marcell. Najnowszy projekt Julii Marcell "Skull Echo" to płyta i film - tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem Michaelem Havesem. Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę - elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości.

Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

- "Skull Echo" to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych - mówi Julia Marcell. - To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.

Album "Skull Echo" ukaże się w dwóch wersjach: anglojęzyczna płyta zostanie wydana na całym świecie nakładem Long Branch Records wiosną 2020 roku, a polska wersja albumu "Skull Echo" ukaże się 24 stycznia 2020 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!