Aktualności

16-01-2020-13:18:58

Darkher, Forndom oraz The Devil's Trade w Polsce

Udostępnij! Tweetnij!

Triumwirat trzech wykonawców: Darkher, Forndom oraz The Devil's Trade będzie jedną z ciekawszych tras koncertowych w Europie na wiosnę 2020 r. W Polsce odwiedzą Gdańsk, Warszawę i Kraków.

The Devil's Trade fot. Archiwum

Ciężka muzyka oraz klimatyczny głos Jayn H. Wissenberg (Darkher) łączą w sobie riffy doom metalu oraz elementy neofolku i przenoszą słuchaczy na angielskie wichrowe wzgórza.

Koncerty Ludviga Swärda (Forndom) definiują surowe, nordyckie brzmienia, czerpiące z ambientu i folku – na występie Forndom usłyszeć będzie można tradycyjne, skandynawskie instrumenty ludowe, których Ludvig, jako archeolog obeznany z historią regionu, używa, by zainicjować swój muzyczny rytuał.

Trzeci zespół w line-upie, The Devil's Trade, to jednoosobowy projekt, który sam twórca projektu, Makó, opisuje jako "muzyczną pielgrzymkę", zabierającą słuchaczy w podróż przez transylwański folk, stoner aż do podnóża amerykańskich Appalachów.

Na trasie każdy z zespołów jest headlinerem: sety będą trwać tyle samo, a kolejność występów zmienia się w zależności od miasta.

Darkher, Forndom oraz The Devil's Trade zagrają 8 kwietnia w Gdańsku w klubie Drizzly Grizzly, 9 kwietnia w Warszawie w klubie Hydrozagadka oraz 10 kwietnia w Krakowie w klubie Zet Pe Te.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: darkher