Aktualności

31-01-2020-18:51:19

Taylor Swift politycznie

Udostępnij! Tweetnij!

Taylor Swift opublikowała piosenkę "Only the Young" z dokumentu "Taylor Swift: Miss Americana".

Taylor Swift fot. Universal Music Polska

"Only the Young" to polityczna wypowiedź Taylor Swift. Wokalistka śpiewa o tym, że tylko młodzi ludzie mogą zmienić sytuację w kraja gnębionym przez strzelaniny w szkołach.

Dokument "Taylor Swift: Miss Americana" jest dostępny w Netfliksie od dziś, 31 stycznia.

- "Taylor Swift: Miss Americana" to szczere i odkrywcze emocjonalnie spojrzenie na jedną z najbardziej kultowych artystek naszych czasów w okresie transformacji w jej życiu, gdy uczy się przyjmować swoją rolę nie tylko jako autorka tekstów i wykonawca, ale jako kobieta wykorzystująca siłę swojego głosu - napisano w zapowiedziach.

Za reżyserię dokumentu "Taylor Swift: Miss Americana" odpowiada Lana Wilson. Film wyprodukowali Morgan Neville, Caitrin Rogers i i Christine O'Malley. Premiera 23 stycznia podczas festiwalu w Park City.

Taylor Swift zagra na Open'er Festivalu w piątek, 3 lipca. Amerykanka przyjedzie do Polski, by promować najnowszy album "Lover", który ukazał się w sierpniu 2018 roku.

Taylor Swift to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek i najbardziej dochodowych gwiazd. W 2016 roku zarobiła 170 milionów dolarów - więcej niż Adele, Madonna, Rihanna czy Cristiano Ronaldo. Zdobyła 10 nagród Grammy. Jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 40 milionów egzemplarzy a single 130 milionów. Artystka, która ma na koncie także role filmowe zagrała niedawno w musicalu "Koty". Taylor Swift sportretowała Bombalurinę.Udostępnij! Tweetnij!