Aktualności

07-02-2020-11:28:58

Justin Bieber ma dobre intencje

Udostępnij! Tweetnij!

Po przebojowych "Yummy" i "Get Me" poznaliśmy kolejną piosenkę z nowego albumu Justina Biebera "Changes". Do sieci trafił kawałek "Intentions".

W nasyconym hiphopowymi elementami spokojnym utworze, kanadyjskiego gwiazdora wspiera Quavo znany z grupy Migos. Do nagrania powstał zaangażowany społecznie klip, w którym śledzimy historię kilku kobiet z Alexandria House, zajmując się edukacją czy opieką nad potrzebującymi dzieciakami.

Płyta "Changes" ukaże się 14 lutego. Jak do tej pory fani poznali kompozycję "Yummy", jej remiks z udziałem Summer Walker oraz "Get Me" z Kehlani. Poza tym na albumie pojawią się Travis Scott ("Second Emotion"), Post Malone i Clever ("Forever") oraz Lil Dicky ("Running Over").

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku "Forbes" umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album "Purpose" miał premierę 13 listopada 2015 roku.

Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii "Killing Hasselhoff".Udostępnij! Tweetnij!