Aktualności

10-02-2020-09:46:58

Aesthetic Perfection w Warszawie

Udostępnij! Tweetnij!

Aesthetic Perfection przyjeżdża do Polski. Zespół wystąpi 2 maja w warszawskiej Progresji.

Aesthetic Perfection fot. Archiwum zespołu

W 2020 roku minie równo 20 lat od momentu założenia zespołu Aesthetic Perfection. W 2019 roku grupa wydała także swój nowy album, "Into the Black", co sprawia, że fani mają już dwa powody do zobaczenia Amerykanów na żywo.

Przebojowa i jednocześnie mroczna muzyka zyskała na świecie uznanie setek tysięcy fanów, czynią zespół jednym z najważniejszych na współczesnej scenie dark electro. Hipnotyzujące dźwięki zyskują na koncertach jeszcze więcej energii. Charyzma wokalisty - Daniela Gravesa, czyni z Aesthetic Perfection jeden z tych zespołów, które niewątpliwie lepiej słucha się i ogląda się na żywo. Okrągłe 20 lat działania grupy gwarantuje nam przekrojową setlistę, a ciągła aktywność i rozwój zespołu sprawia, że w każdej tracie dodawane są także nowe dla publiczności numery.

Przed gwiazdą wieczoru wystąpią młodzi Brytyjczycy z Empathy Test. Choć ich kariera rozpoczęła się w 2013 roku, na koncie mają już dwa, świetne wydawnictwa EP i dwa, jeszcze lepiej przyjęte albumy. Ich elektroniczny, nieco marzycielski pop pochłonie Was bez reszty i przeniesie w świat muzycznej przyjemności.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!