Aktualności

10-02-2020-12:28:36

Sosnowski mówi: Tylko się nie denerwuj

Udostępnij! Tweetnij!

"Tylko się nie denerwuj" to bardziej energetyczne i jeszcze barwniejsze oblicze Sosnowskiego. Do sieci trafił właśnie nowy singiel promujący wydawnictwo.

Sosnowski fot. Gwiazdy Rocka

Płytę "Tylko się nie denerwuj", która ukaże się 28 lutego, promuje numer zatytułowany "Dalej".

- Piosenka "Dalej" to frywolna opowieść o wydarzeniach z mojego życia, z barwnego okresu uganiania się za moją przyszłą żoną - wyjaśnia Sosnowski. - Jest to absolutnie prosta piosenka, nawiązująca do klasycznych kawałków z lat 70. i 90. Klip do "Dalej" jest osobną opowieścią, taką alternatywną interpretacją tekstu. Chcieliśmy się trochę oderwać od tego, co było naprawdę, a tak zupełnie serio - po prostu marzyliśmy o tym, żeby zobaczyć Sashę Strunin w szalonej odsłonie, jeżdżącą starym, stylowym samochodem. Mieliśmy przy tym wszystkim całe mnóstwo zabawy, a o miłość i zabawę chodziło nam przy tej płycie w szczególności.

Po nominowanej do Fryderyka płycie "The Hand Lugagge Studio", dzięki której dał się poznać jako charyzmatyczny one man band, artysta wraca w towarzystwie zespołu z 12 piosenkami po polsku. Na albumie "Tylko się nie denerwuj" słychać nie tylko stylowe gitary, do których jesteśmy już przyzwyczajeni, ale także np. instrumenty dęte, rozbudowany bas, rockową perkusję czy rhythm and bluesowe brzmienia Hammonda.

Oto tracklista:
1. Dym
2. Dalej
3. Wieloryb
4. Hej! feat. Małgorzata Ostrowska
5. Jak na psy
6. UFO
7. "S"
8. Teraz dzwonisz
9. Po prostu
10. Bruce Lee
11. Niedaleko stąd
12. Taki sam


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sosnowski