Aktualności

12-02-2020-19:32:36

Inhaler prezentuje "We Have To Move On"

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Inhaler opublikował klip do singla "We Have To Move On".

Inhaler fot. Universal Music Polska

Za reżyserię odpowiada David Helman (Michael Kiwanuka, Vince Staples, Octavian), a zdjęcia powstały w Londynie.

Inhaler zajęli piąte miejsce w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2020. Zespół właśnie rozpoczyna największą w dotychczasowej karierze trasę po Wielkiej Brytanii, w ramach której zagra m.in. wyprzedany koncert w Heaven w Londynie. Tego lata Irlandczycy zagrają m.in. na Open'erze, Latitude czy NOS Alive, będą także supportować Kings of Leon na koncercie w Finsbury Park oraz wystąpią u boku Kasabian podczas wielkiego koncertu w ich rodzinnym Leicester.

Inhaler to czwórka przyjaciół – Elijah Hewson, Robert Keating, Ryan McMahon oraz Josh Jenkinson – która założyła zespół jeszcze w szkole. Muzyków połączyła miłość do The Stone Roses, Joy Division, The Strokes, Depeche Mode, Interpol, Kings of Leon czy The Cure.

Wydając zaledwie kilka singli, Inhaler zdążył zgromadzić wierną i liczną grupę fanów, a łączna liczba streamów katalogu zespołu przekroczyła 10 milionów. Ich utwory opowiadają o młodości oraz odnajdywaniu swojej drogi.

– Chcę pisać o radości z życia, byciu nastolatkiem i wszystkim złym, co może się z tym wiązać - wyjaśnia lider grupy, Elijah Hewson. - Nie chcę skupiać się wyłącznie na szczęśliwych momentach, ale nie chcę też być smutasem.

Inhaler wystąpi na Open'erze 4 lipca 2020.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: inhaler