Aktualności

14-02-2020-12:39:02

Karaś, Rogucki i Katrina

Udostępnij! Tweetnij!

"Katrina" to tytuł najnowszego singla duetu Karaś/Rogucki

Karaś/Rogucki fot. Kayax

"Chciałbym coś wreszcie poczuć. Do skóry, do kości, do kosteczek. Do ości, do kosteczek, do chrząstek" - słyszymy w utworze "Katrina", który ukazał się dzisiaj wraz z albumem duetu Karaś/Rogucki. Do piosenki powstał zrealizowany z iście filmowym rozmachem klip. Wideo, które wyreżyserował Przemek Dzienis można obejrzeć poniżej.

Opowieść o tęsknocie, postnowoczesności, niepokoju i nieuchronnym końcu, czyli album "Ostatni bastion romantyzmu" doczekał się swojej premiery w walentynkową pluchę.

Karaś/Rogucki to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów The Dumplings i Coma. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk, dało harmonijny efekt w postaci "Ostatniego bastionu romantyzmu".

To 11 opowieści o miłości w czasach cybernetycznej zarazy. Na płycie znajdują się utwory, które artyści opisują jako erotyki motoryzacyjno-katastroficzne, opowiadające o uczuciach w epoce końca cywilizacji. Całość przybrała formę mroczną, gęstą i duszną, zainspirowaną muzyką lat 80., zimną falą oraz new romantic.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!