Aktualności

14-02-2020-16:15:59

Nowy singiel Me And That Man. Nergal i Ihsahna z Emperor

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Me And That Man opublikowali dziś kolejny nowy klip! Tym razem jest to utwór "By The River" zarejestrowany z gościnnym udziałem znanego z Emperor Ihsahna.

Me And That Man fot. Oskar Szramka

- Kiedy pojawiły się plotki o mojej współpracy z Robem Halfordem i Ihsahnem, pobudziło to wyobraźnię fanów - mówi Nergal o współpracy z Ihsahnem. - Wydaje mi się , że ludzie spodziewali się, iż team Nergal / Ihsahn stworzy coś bardzo ekstremalnego. A tu niespodzianka – mamy klasyczną bluesową petardę. Muszę przyznać, że wspólne stworzenie tego numeru nie było wcale takie proste. Na początku Ihsahn twierdził, że może nie być w stanie dodać zbyt wiele od siebie do tego kawałka. Całe szczęście ja widziałem to inaczej i dałem mu prostą instrukcję: "Baw się dobrze!". Tydzień później dostałem od niego nagranie i wgniotło mnie w fotel! Ihsahn to świetny, skromny (biorąc pod uwagę jego status) koleś, do tego absolutny profesjonalista - pracowało mi się z nim z ogromną przyjemnością i oto efekt naszej współprac

Teledysk do pięknego, zwieńczonego mistrzowską solówką utworu można obejrzeć poniżej.

Nowy, drugi album formacji, który będzie nosił tytuł "New Man, New Songs, Same Shit, vol.1", ukaże się 27 marca bieżącego roku. Wydawnictwo, także w wersji winylowej, oraz limitowany zestaw z koszulką, można zamawiać pod tym linkiem. https://bit.ly/2tNoW6E

Album został zarejestrowany w składzie: Adam Nergal Darski (gitara / śpiew), Sasha Boole (gitara / śpiew), Matteo Bassoli (bas/śpiew) oraz Łukasz Kumański (perkusja / śpiew), ale na krążku nie zabraknie licznych, interesujących i zaskakujących gości - są to między innymi: Corey Taylor (Slipknot), Brent Hinds (Mastodon), Matt Heafy (Trivium) oraz Jørgen Munkeby z norweskiego Shining.

"New Man, New Songs, Same Shit, vol.1" został wyprodukowany przez Nergala, a nagraniami zajęli się Haldor Grunberg i Łukasz Kumański. Materiał zarejestrowano w Drive Recording Studio, miksem zajął się Haldor Grunberg w Satanic Audio, natomiast masteringiem Brian Lucey w Magic Garden Mastering.Udostępnij! Tweetnij!