Aktualności

19-02-2020-22:20:34

Zoë Kravitz uwielbia Billie Eilish i pracuje nad nową płytą

Udostępnij! Tweetnij!

Rola w serialu "Przeboje i podboje" przypomniała Zoë Kravitz o jej muzycznych obowiązkach.

Zoë Kravitz fot. Hulu

Artystka w 2014 roku wydała album pod szyldem LolaWolf. Teraz Zoë Kravitz pracuje nad nowym materiałem z Jackiem Antonoffem.

- Ciężko jest się skoncentrować tylko na muzyce, bo ciągle mam jakieś zajęcia - mówi Zoë Kravitz. - Ale gdy tylko mamy okazję spotykamy się w studiu z Jackiem. Mam nadzieje wydać album pod koniec roku.

Zoë Kravitz, której życie zawsze przepełnione było muzyką przyznaje że jest zafascynowana Billie Eilish.

- Mam obsesję na jej punkcie - mówi Zoë Kravitz. - Ona jest fenomenalna, jest jak powiem świeżego powietrza. To prawdziwa artystka.

Film "Przeboje i podboje" z 2000 roku oparty był na książce Nicka Hornby'ego. Bohaterem był właściciel sklepu z płytami winylowymi, który ma problemy z życiem uczuciowym. W filmie zagrali John Cusack, Iben Hjejle, Jack Black i Lisa Bonet.

W serialowej wersji Hulu główną postacią jest kobieta. Zoë Kravitz gra Rob, właścicielkę sklepu płytowego, która ma obsesję na punkcie współczesnej muzyki. Co ciekawe matka Zoe Kravitz, Lisa Bonet, zagarła jedną z dziewczyn Johna Cusacka w filmie "Przeboje i podboje". Jake Lacy zagra Clyde'a, który właśnie przeprowadził sie z Nowego Jorku do Los Angeles. Choć nie interesuje go muzyka, wzbudzi zainteresowanie Rob dzięki otwartości i poczuciu humoru. W cyklu grają też Da'Vine Joy Randolph, David H. Holmes oraz Kingsley Ben-Adir.

Za scenariusz odpowiadają Veronica West oraz Sarah Kucserka ("Brzydula Betty").


Udostępnij! Tweetnij!