Aktualności

28-02-2020-11:58:14

Niall Horan na Torwarze

Udostępnij! Tweetnij!

Niall Horan zagra na Torwarze 13 października 2020 roku.

Niall Horan fot. Archiwum artysty

Niall Horan rozpocznie obszerną trasę koncertową, związaną z promocją Heartbreak Weather 20 kwietnia w Bridgestone Arena w Nashville. W ramach światowej trasy Nice To Meet Ya. Artysta wystąpi w Polsce w towarzystwie gościa specjalnego Maisie Peters.

Pochodzący z Irlandii Horan sprzedał ponad 80 milionów płyt i wielokrotnie koncertował po całym świecie razem z kultowym zespołem One Direction. Dzięki pełnometrażowemu solowemu debiutowi "Flicker", artysta odniósł ogromny globalny sukces i cieszył się dużym uznaniem krytyków. Album wspiął się na szczyt listy Billboard 200 w październiku 2017 roku i wkrótce pokrył się co najmniej platyną w 20 krajach, w tym w USA. Oprócz ponad 3 milionów sprzedanych albumów i 3,5 miliardów streamów na całym świecie, znalazł się na szczycie listy Top Albumów iTunes w 61 krajach.

"Flicker" zawiera podwójnie platynowy singiel "This Town” oraz potrójnie platynowy "Slow Hands”.

13 marca Capitol Records wyda nowy album Nialla, "Heartbreak Weather". 7 lutego Horan udostępnił swój nowy singiel "No Judgement” wraz z oficjalnym wideo.

Rolling Stone umieścił "Heartbreak Weather" na liście 70 najbardziej oczekiwanych albumów 2020 i pochwalił ostatnie występy Horana w "Saturday Night Live”, gdzie zaśpiewał "Nice To Meet Ya” oraz "Put a Little Love on Me".Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!