Aktualności

10-03-2020-18:30:27

Zuza Jabłońska w duecie z Kubą Karasiem z The Dumplings

Udostępnij! Tweetnij!

Zuza Jabłońska i Kuba Karaś prezentują wspólny utwór "Ty tylko chcesz". Ujawniamy, w jaki sposób doszło do spotkania Zuzy i Kuby w studiu.

Kuba Karaś i Zuza Jabłońska fot. Universal Music Polska

Zuza Jabłońska zyskała rozgłos dzięki pierwszej edycji "The Voice Kids", w której pod trenerskim okiem Barona i Tomsona doszła do ścisłego finału. W wydanych do tej pory singlach – "Sami", "Powiedz mi to w twarz" ft. Siles & Jan-Rapowanie, "Spacer po linie", "Wisła", "Znasz mnie lepiej?" – młoda artystka eksperymentuje z gatunkami, konwencjami, jak również porusza ważne problemy społeczne w tekstach. Kuba Karaś z The Dumplings wypatrzył Zuzę na YouTube.

- Sam ubiegałem się o możliwość nagrania z Zuzią, bo po obejrzeniu kilku wideo w internecie bardzo spodobało mi się to, jak śpiewa - mówi Kuba Karaś. - Strasznie się cieszę, że się udało, bo Zuza to bardzo zdolna i świadoma artystka, a ta współpraca i nagrania były czystą przyjemnością. "Ty tylko chcesz" to wynik współpracy z braćmi Rosińskimi z zespołu BeMy, Kasią Lins, no i oczywiście Zuzią Jabłońską

– Pamiętam, kiedy pierwszy raz usłyszałam The Dumplings. To był utwór "Raj". Pomyślałam, że robią bardzo fajną muzę. Z Kubą poznaliśmy się rok temu i też wtedy zaproponował mi wspólny projekt - mówi Zuza Jabłońska. - Tak powstał nowy utwór zatytułowany "Ty tylko chcesz", do którego Kuba stworzył muzykę, a Kasia Lins napisała tekst. Dla mnie jest to nowe i ciekawe doświadczenie. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję razem muzycznie poeksperymentować.Udostępnij! Tweetnij!