Aktualności

13-03-2020-12:19:50

Artur Rojek wraca z "Kundlem"

Udostępnij! Tweetnij!

Prawie 6 lat po premierze solowego debiutu, dyrektor artystyczny OFF Festivalu, wydaje drugą solową płytę "Kundel".

Artur Rojek "Kundel" fot. Kayax

Jego ostatnia, znakomicie przyjęta płyta, "Składam się z ciągłych powtórzeń", zawierającej przeboje takie jak "Beksa" czy "Syreny" uzyskała status podwójnie platynowej płyty (ponad 60 000 sprzedanych egzemplarzy).

Za brzmienie odpowiada ponownie producent i kompozytor Bartosz Dziedzic, natomiast w warstwie lirycznej Rojka wsparł Radek Łukasiewicz.

"Kundel" jest opowieścią o zwykłości, docenianiu tego, co się ma i miłości, która zawsze jest nadzieją - mówi Artur Rojek.

Dotychczas ukazały się dwa utwory promujące album, do których teledyski nakręcił Michał Marczak. W najnowszym do utworu "Bez końca" podbijając serca publiczności Artur Rojek zaskoczył wszystkich tańcem. Klip ma do tej pory ponad 640 tysięcy wyświetleń.

Wraz z premierą nowego materiału artysta wyruszył w pierwszą po długiej przerwie trasę koncertową. Dotychczasowe koncerty były świetnie przyjęte przez publiczność. W obliczu koronawirusa trasa została przełożona, a nowe daty koncertów już wkrótce zostaną podane na Facebooku i Instagramie Artura Rojka.
Udostępnij! Tweetnij!