Aktualności

31-03-2020-19:35:54

"Niepoprawna" Patrycja Markowska

Udostępnij! Tweetnij!

Patrycja Markowska publikuje sieci swój nowy utwór "Niepoprawna".

Patrycja Markowska "Niepoprawna" fot. Agora

W związku z COVID-19 i obostrzeniami z nim związanymi, w ramach akcji #zostanwdomu, klip do utworu powstał ze zbioru kilkuset zdjęć artystki z różnych okresów jej życia, w tym tych z dzieciństwa. Warto podkreślić, że wideo wpisuje się popularny ostatnio trend, który obserwujemy w social mediach.

- Inspiracją do napisania piosenki "Niepoprawna" była podróż do Ameryki Południowej w programie Ameryka Express - komentuje artystka. - Wróciłam naładowana energią i wspólnie z Maćkiem Wasio zabraliśmy się do pracy. Chcieliśmy zrobić energetyczny numer, który nawet odarty z wszelkich sztuczek produkcyjnych, będzie się bronił przy akompaniamencie samej gitary i wokalu. Coś, jak klasyczny dobrze skrojony garnitur, który zawsze będzie modny:).

Przy okazji premiery piosenki Patrycja zainicjowała również zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć walkę z koronawirusem. Na profilu artystki (sklep.musicart.pl/product-category/patrycja-markowska) dostępny jest utwór w formie MP3, który można pobrać wpłacając dowolną kwotę od minimum 1 zł. Zebrana kwota zostanie przekazana na Fundację Jurka Owsiaka, celem zakupu respiratorów do polskich szpitali. Zbiórka potrwa do 21 kwietnia.Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!