Aktualności

17-04-2020-19:04:50

Florence and the Machine z singlem wspierającym walkę z koronawirusem

Udostępnij! Tweetnij!

Florence and the Machine opublikowali numer "Light Of Love". Całość zysków ze sprzedaży zostanie przekazana na rzecz Intensive Care Society COVID-19 Fund.

Florence and the Machine "Light Of Love" fot. Universal Music Polska

Prosto z kwarantanny w domu w południowym Londynie, Florence Welch prezentuje niewydany wcześniej kawałek "Light Of Love". Utwór powstał podczas sesji do "High As Hope". To dźwiękowy balsam, który ma przynieść ukojenie wszystkim zlęknionym duszom.

– "Light Of Love" ostatecznie nie trafiło na album, ale stwierdziłam, że miło byłoby podzielić się tą piosenką w czasach niepewności i że mógłby być to dobry sposób na zwrócenie uwagi na Intensive Care Society COVID-19 Fund - mówi Florence Welch. - A także sposób, by pokazać moją miłość, szacunek i podziw do wszystkich pracujących na pierwszej linii frontu kryzysu. Piosenka opowiada o tym, jak bardzo świat cię przerasta i masz wrażenie, że nie dasz rady, ale w rzeczywistości to jedyne miejsce, w którym możesz cokolwiek zmienić. Miałam wiele sposobów, by wygłuszyć wszystkie napięcia ze świata zewnętrznego i choć budzenie się z tego stanu było bolesne, teraz bardziej niż kiedykolwiek istotne jest, abyśmy nie odwracali wzroku, mieli otwarte serca nawet gdy to boli i by znajdywać sposoby, by nieść pomoc tym, którzy tego potrzebują. Nawet na odległość.

Cały dochód ze sprzedaży singla "Light Of Love" zasili konto Intensive Care Society COVID-19 Fund, a piosenkarka zachęca fanów, by również wspierali organizacje charytatywne, jeśli tylko mają takie możliwości.

https://www.youtube.com/embed/aW3l8SnJ3DEUdostępnij! Tweetnij!