Aktualności

08-05-2020-15:30:21

Jessie Ware zachowuje pocałunek

Udostępnij! Tweetnij!

Jessie Ware prezentuje kolejną zapowiedź albumu "What's Your Pleasure?". To singel "Save a Kiss".

Jessie Ware fot. Universal Music Polska

Odwołując się do wielkich diw disco z przeszłości, w "Save a Kiss" Jessie flirtuje ze słuchaczem i odtwarza energię, która pojawia się, gdy spotykamy ekscytującą osobę na parkiecie. Utwór jest idealnym remedium na czasy, gdy nie możemy chodzić na imprezy taneczne.

- "Save a Kiss" nabiera teraz zupełnie nowego znaczenia - mówi Jessie Ware. - Utwór jest optymistyczny. Mam nadzieję, że dobrze wpisze się w wasze nastroje w tym dziwnym czasie. To radosna piosenka, w sam raz do tańczenia, od razu poprawia humor. Mam mnóstwo całusów, które zachowuję na przyszłość, gdy będziemy mogli już normalnie się spotykać.

W ubiegłym miesiącu Jessie ogłosiła premierę czwartego albumu studyjnego "What's Your Pleasure?". Płyta ukaże się 19 czerwca a artystka opublikowała juz z niej piosenki
"Oh La La" i "Spotlight".

Jessie Ware ma na koncie cztery nominacje do BRIT i jedną do Mercury, jak również trzy albumy, które znalazły się w Top 10 list sprzedaży w Wielkiej Brytanii. "What's Your Pleasure?" to powrót do klubowych korzeni artystki, idealna esencja nostalgii, która sprawi, że nie zapomnimy o tańcach na parkiecie.Udostępnij! Tweetnij!