Aktualności

28-05-2020-16:24:30

Zobacz klip "Save a Kiss" Jessie Ware

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci pojawił się klip do nowego singla Jessie Ware "Save a Kiss". Utwór zapowiada płytę "What’s Your Pleasure?", która ukaże się 19 czerwca.

Jessie Ware fot. Universal Music Polska

Odwołując się do wielkich diw disco z przeszłości, w "Save a Kiss" Jessie flirtuje ze słuchaczem i odtwarza energię, która pojawia się, gdy spotykamy ekscytującą osobę na parkiecie. Utwór jest idealnym remedium na czasy, gdy nie możemy chodzić na imprezy taneczne.

- "Save a Kiss" nabiera teraz zupełnie nowego znaczenia. Utwór jest optymistyczny - mówi Jessie ware. - Mam nadzieję, że dobrze wpisze się w wasze nastroje w tym dziwnym czasie. To radosna piosenka, w sam raz do tańczenia, od razu poprawia humor. Mam mnóstwo całusów, które zachowuję na przyszłość, gdy będziemy mogli już normalnie się spotykać.

"What’s Your Pleasure?" to kolekcja wysublimowanych popowych kawałków garściami czerpiących z tego, co najlepsze w kulturze klubowej z różnych dekad, od lat 70. do 90. Za produkcję odpowiada wieloletni współpracownik i przyjaciel artystki, James Ford.

Jessie Ware ma na koncie cztery nominacje do BRIT i jedną do Mercury, jak również trzy albumy, które znalazły się w Top 10 list sprzedaży w Wielkiej Brytanii. "What’s Your Pleasure?" to powrót do klubowych korzeni artystki, idealna esencja nostalgii, która sprawi, że nie zapomnimy o tańcach na parkiecie.

Udostępnij! Tweetnij!