Aktualności

08-06-2020-13:52:25

Turmion Kätilöt zagra we Wrocławiu

Udostępnij! Tweetnij!

Fińska grupa Turmion Kätilöt powróci do naszego kraju w ramach trasy promującej tegoroczny album "Global Warning". Zespół zaprezentuje się polskiej publiczności 2 marca 2021 roku we wrocławskim klubie Pralnia.

Turmion Kätilöt fot. Archiwum zespołu

Nazywają się Położne Potępienia i równie szalona jest ich muzyka. Potężne, deathmetalowe brzmienie koegzystuje w niej z zimną mechaniką industrialu i taneczną rytmiką, ale starcza miejsca również na porywające, hymniczne refreny, wykrzyczane przez dwóch opętanych wokalistów. Niektórzy mówią, że Turmion Kätilöt to party metal - owszem, ale przy założeniu, że jest to impreza BDSM w schronie przeciwatomowym urządzona dla tych, którzy przetrwali nuklearną zagładę i jest im już wszystko jedno.

Bilety na wrocławski koncert finów, w ramach headlinerskiego "Global Warning European Tour 2021", będą dostępne już od 10 czerwca (12:00) na tej stronie.

Niecierpliwym przypominamy, że Turmion Kätilöt będzie gościł w Polsce wcześniej, gdy 13 grudnia 2020 roku wystąpi jako support Nightwish w Gliwicach.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!