Aktualności

10-06-2020-11:05:37

Ralph Kaminski w awangardowej choreografii

Udostępnij! Tweetnij!

Ralph Kaminski kontynuuje promocję płyty "Młodość". Wybrał kolejny singiel i nakręcił nowy teledysk.

Ralph Kaminski fot. Wiktor Malinowski

Wideo powstało do piosenki "Autobusy". Ralph po raz kolejny zajął się napisaniem scenariusza i reżyserią. Wcielił się w rolę producenta, przygotował kostiumy i wymyślił charakteryzację. Zagrał też główną rolę. W teledysku towarzyszą mu muzycy z ukochanego przez fanów artysty zespołu My Best Band In The World (Inez Przez Z, Madeline, Samantha, Roger i Laurent). Wspólnie wykonują awangardową choreografię przygotowaną przez Bożnę Wydrowską. Zdjęciami, montażem i koloryzacją zajął się Dawid Grzelak, autor okładki do płyty "Młodość".

"Autobusy" to trzeci singiel z płyty "Młodość" Ralpha Kaminskiego. Dotychczas promowały ją utwory "Kosmiczne Energie" oraz "Wszystkiego najlepszego".

"Młodość" to druga, mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kaminskiego. Od czasów swojego debiutu, czyli płyty "Morze", która ukazała się w 2016 roku. Płyta otrzymała nominację do nagrody Fryderyka 2020 w kategorii Album Roku Alternatywa. Sam Ralph został wyróżniony w kategorii Producent Muzyczny Roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!