Aktualności

15-06-2020-11:34:05

Deep Purple: Nowa data polskiego koncertu

Udostępnij! Tweetnij!

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na świecie, trasa koncertowa Deep Purple "The Whoosh! Tour" zostaje przeniesiona na 2021 rok, a co za tym idzie również i data polskiego koncertu grupy zostaje przełożona na przyszły rok.

Deep Purple fot. Mystic Production

Polski koncert Deep Purple odbędzie się 13 października 2021 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w październiku tego roku, zachowują swoją ważność na łódzki występ zespołu w 2021 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły.

- Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na koncert Deep Purple - czytamy w komunikacie organizatorów. - Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

Deep Purple to prawdziwy fenomen sceny muzycznej, przez wielu zespół ten uznawany jest za najważniejszą grupę w historii muzyki, która współtworzyła takie gatunki jak heavy metal oraz hard rock. Właśnie Deep Purple został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako najgłośniejszy zespół świata. Grupa działa już od ponad 50 lat i ma na swoim koncie ponad 100 mln sprzedanych płyt. Deep Purple wydał 20 płyt studyjnych i liczne albumy koncertowe, a utwór "Smoke On The Water' znalazł się w czołówce 500 najlepszych kompozycji w historii muzyki rockowej.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!