Aktualności

19-06-2020-12:17:38

Dr Miso i Wojciech Smarzowski pokazują Strach XXI wieku

Udostępnij! Tweetnij!

Do sieci trafił klip do singla "Strach XXI Wieku" zespołu Dr Misio, którego liderem jest Arkadiusz Jakubik. Wideo nakręcił stały współpracownik kapeli, Wojciech Smarzowski.

Dr Misio fot. Universal Music Polska

"Strach XXI Wieku" zapowiada tak samo zatytułowany album Dr Misio, który ukaże się 9 października. - Rozpocząłem pracę nad płytą w połowie 2018 r., tuż po tym, jak wydałem solowy album "Szatan na Kabatach" - opowiadał Jakubik w rozmowie z Onetem. - Już wtedy zacząłem się zastanawiać, jak mogłaby wyglądać następna płyta Dr Misio. Pomyślałem sobie, że jest parę tematów, które muszę przerobić sam ze sobą. (...) Rozpocząłem pracę nad płytą w połowie 2018 r., tuż po tym, jak wydałem solowy album "Szatan na Kabatach". Już wtedy zacząłem się zastanawiać, jak mogłaby wyglądać następna płyta Dr Misio. Pomyślałem sobie, że jest parę tematów, które muszę przerobić sam ze sobą.

Na dyskografię Dr Misio składają się trzy albumy studyjne. Ostatni z nich - "Zmartwychwstaniemy" - ukazał się w maju 2017 i był nominowany do Fryderyków za najlepszy album rockowy roku. W skład zespołu, poza Jakubikiem, wchodzą Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis, Jan Prościński oraz Max Kucharski.

Arek Jakubik ostatnio zagrał w filmie "Psy 3. W imię zasad" Władysława Pasikowskiego. Obecnie można go podziwiać w serialu "W głębi lasu" na Netfliksie.

Wojciech Smarzowski to twórca filmów "Wesele", "Dom zły", "Drogówka", czy "Kler".


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: