Aktualności

26-06-2020-12:46:37

Artur Rojek, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Sokół i Krzysztof Zalewski za darmo na Freekwencja Festiwal

Udostępnij! Tweetnij!

Polscy muzycy namawiają do udziału w nadchodzących wyborach prezydenckich nie tylko w specjalnym spocie wyborczym, ale również obietnicą bezpłatnego festiwalu.

Daria Zawiałow fot. Wiktor Franko

Freekwencja Festiwal odbędzie się w mieście, które spełni dwa warunki: powyżej 50 tysięcy mieszkańców i w najbliższych wyborach pochwali się najwyższą frekwencją. - Deklarujemy, że na zaproszenie miasta, które podejmie nasz challenge i w którym frekwencja wyborcza obliczona średnio dla obu tur wyborów będzie najwyższa, stawimy się, by zagrać na darmowym festiwalu - czytamy w ogłoszeniu organizatorów. - Wszyscy artyści uczestniczący w akcji zrzekają się swojego honorarium.

- Widzę, że trzeba ludzi motywować, bo nie chodzą na wybory, to najlepszym sposobem, jaki znam jest zagranie za friko dla tych, którzy pójdą głosować najtłumniej - skomentował pomysł raper Sokół. - Niech wam będzie, mamy deal - głosujcie a ja zagram. I to nie sam, jest całkiem grube grono.

Udział w imprezie potwierdzili dotychczas Artur Rojek, Clock Machine, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Miuosh, Mrozu, Organek, Pezet, Ralph Kaminski, Sokół oraz Żabson, a lista wciąż jest otwarta. Termin pozostaje do uzgodnienia ze zwycięskim miastem.

Szczegóły pod tym adresem.

https://www.instagram.com/tv/CB0yw0InRgF/


Sprawdź i kup bilet:


Udostępnij! Tweetnij!