Aktualności

26-06-2020-15:49:09

Tydzień z Open'erem. Koncerty Foo Fighters, Radiohead, Kasabian i Brodki

Udostępnij! Tweetnij!

Organizatorzy festiwalu Open'er przygotowali coś wyjątkowego dla swych fanów. Take Me There! to seria retransmisji najciekawszych koncertów z dotychczasowych edycji imprezy.

Brodka fot. Kayax

Już w środę, 1 lipca, kiedy rozpoczynałaby się tegoroczna edycja festiwalu, wystartuje specjalny projekt - Open'er Festival powered by Orange - Take Me There! Na stronie opener.pl codziennie pojawią się retransmisje legendarnych festiwalowych koncertów, które odbywały się w Gdyni na przestrzeni ostatniej dekady. Zobaczymy między innymi występy open'erowych headlinerów: Radiohead, Foo Fighters, Queens Of The Stone Age czy pierwszy koncert Kasabian z 2010 roku. Nie zabraknie również szczególnych momentów z polskimi mistrzami, których już z nami nie ma: Penderecki//Greenwood oraz Zbigniew Wodecki with Mitch & Mitch. Przeżyjemy ponownie występy Royal Blood, Jungle, Die Antwoord, The 1975, jednorazową reaktywację Cool Kids Of Death czy deszczowy i niezwykle kolorowy koncert Brodki po wydaniu przełomowego albumu "Granda".

Na tym jednak nie koniec. Wspominając poprzednie edycje, będzie można pomyśleć o przyszłorocznej. Jeszcze przed rozpoczęciem Open'er Festival powered by Orange - TAKE ME THERE fani poznają kolejnych artystów, którzy wystąpią na terenie Lotniska-Kosakowo w 2021 roku. Natomiast inauguracja wydarzenia zbiega się ze startem sprzedaży biletów na Open'era 2021. Pula Regular Tickets będzie dostępna od 1 lipca na altersklep.pl.

https://www.instagram.com/p/CB5cfzLlk5w/


Sprawdź i kup bilet:


Udostępnij! Tweetnij!