Aktualności

29-06-2020-16:22:14

P.O.D. w Polsce: Nowe terminy trasy i dodatkowy koncert w Krakowie

Udostępnij! Tweetnij!

Z uwagi na pandemię, trasa koncertowa P.O.D. została przełożona na lato przyszłego roku. Poznaliśmy jednak nie tylko nowy termin warszawskiego występu grupy, ale i zapowiedź dodatkowego koncertu w Krakowie.

P.O.D. fot. Archiwum Zespołu

Amerykanie zaprezentują się kolejno 19 czerwca 2021 roku w krakowskim klubie Kwadrat oraz dzień później - 20 czerwca 2021 roku w warszawskiej Proximie.

Wszystkie wejściówki zakupione na koncerty w Warszawie zachowują swoją ważność w nowym terminie wydarzenia. Bilety NIE umożliwiają wstępu na koncert w Krakowie.

W celu zmiany biletu na drugą lokalizację koncertu, prosimy o dokonanie wymiany na voucher, a następnie ponownego zakupu wejściówki.

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia.

Zespół powstał w 1992 roku w kalifornijskim San Diego i od tamtej pory sprzedał 12 milionów płyt.

P.O.D. kojarzone jest z chrześcijańskim nurtem rocka, choć muzycy podkreślają, że ich przekaz jest bardziej uniwersalny. W każdy razie ich muzyka oparta jest na soczystych, zapamiętywalnych riffach i chwytliwych refrenach o hymnowym potencjale. Nierzadko zespół korzysta z elementów innych gatunków, chociażby hip-hopu, reggae.

Przełomem w karierze P.O.D. była trzecia płyta "The Fundamental Elements of Southtown" (platyna w USA), a status gwiazd dał im kolejny album "Satellite" (potrójna platyna w USA) z przebojowym singlem "Alive" (nominacja do Grammy). Nieźle radziły też sobie kolejne, "Youth Of The Nations" i Satellite". Później podobnych sukcesów komercyjnych już nie odniósł, ale zawsze nagrywał wartościową, szczerą, rockową muzykę.


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: