Aktualności

06-07-2020-21:59:49

Igor Herbut z przesłaniem wdzięczności

Udostępnij! Tweetnij!

Igor Herbut zaprezentował teledysk do piosenki "Wdzięczność", która szczególnie poruszyła fanów artysty.

Igor Herbut "Chrust" fot. Agora

"Gdy przestałem czekać na coś ważnego, to nagle wszystko stało się ważne" - śpiewa Igor Herbut w nowym utworze "Wdzięczność".

"Wdzięczność" to flagowy utwór z pięknej i bardzo osobistej płyty Igora Herbuta "Chrust". Od czasu premiery albumu to właśnie ten utwór jest najczęściej cytowany przez fanów.

- To zaskakujące, bo nie planowaliśmy do niego teledysku - mówi Igor. - Dopiero gdy zobaczyłem, jak bardzo wiele osób ten utwór porusza, pomyślałem, że muszę sprawić, aby to przesłanie dotarło jak najdalej. Tekst powstał na podstawie moich notatek w zeszycie, w którym zapisuję różne myśli... Przeglądałem ten notes i zdałem sobie sprawę, jak wiele moich myśli dotyczy wdzięczności za, to co mam. Nie zawsze tak było. Zresztą nawet teraz zbyt często czuję niedosyt, zbyt często łapię się na tym, że ciągle mi mało, że ciągle czekam na coś więcej. Myślę, że "Wdzięczność" napisałem w dużej mierze do siebie samego, jako moją afirmację, jako moją modlitwę, jako mantrę, jako list do siebie samego, który każdego dnia przypomina mi o tym, co ważne.

Za reżyserię teledysku odpowiada Jacek Kościuszko.

Przypomnijmy, że muzyk zdecydował się wydać album "Chrust" w połowie kwietnia 2020 roku, pomimo lockdownu i ograniczonych możliwościach dotarcia do słuchaczy z tym wydawnictwem.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!