Aktualności

08-07-2020-18:00:41

Młodzi artyści za darmo na żywo w Stodole

Udostępnij! Tweetnij!

17 lipca w warszawskim klubie wystartuje My Name Is New Festival, wydarzenie w ramach którego na scenie warszawskiej Stodoły zagrają wschodzące gwiazdy polskiej sceny alternatywnej. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest darmowy.

sedugy fot. Pitaparty

My Name Is New to projekt wspierający artystów solowych oraz zespoły. Jedną z najważniejszych części inicjatywy są jej działania edukacyjne. Każdy, komu uda się dostać do grona MNIN-owców otrzymuje: wsparcie merytoryczne, praktyczne porady na temat budowania swojego wizerunku w sieci, poszerzania swojej publiczności czy korzystania z ogólnodostępnych zasobów social mediów. Dodatkowo, artyści mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w projektach specjalnych (jak chociażby właśnie festiwal w Stodole) oraz wystąpić na żywo przed dużą publicznością.

My Name Is New Festival to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie legendarnego Klubu Stodoła, który od 12 czerwca pełni również funkcję pubu. Dbając o bezpieczeństwo gości, klub funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między stolikami, dezynfekcję oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących.

"My Name Is New Festival" w Klubie Stodoła rozpocznie się 17 lipca i potrwa aż do 4 września. W tym okresie, w każdy piątek na letniej scenie Stodoły odbędzie się koncert jednego z artystów, zasilających szeregi projektu MNIN.

Oto harmonogram występów:
17 lipca - Caville
24 lipca - PAULA ROMA
31 lipca - Funkasanki
7 sierpnia - Verø
14 sierpnia - Kwiatki
21 sierpnia - Dünayev//Søppel
28 sierpnia - sedguy
4 września - NOHONOUdostępnij! Tweetnij!

TAGI: sedguy