Aktualności

15-07-2020-14:36:35

Kiesza po wypadku wraca z nową płytą

Udostępnij! Tweetnij!

Kiesza zapowiada nowy album. Autorka hitu "Hideway" w sierpniu wraca z przebojową płytą "Crave".

Kiesza fot. NoPaper Records

Kanadyjska gwiazda, która zadebiutowała w 2014 roku bestsellerowym krążkiem "Sound Of A Woman" wraca na scenę po wypadku samochodowym, który w 2017 roku przerwał jej wspaniale rozpoczętą karierę. Po dwuletnim okresie trudnej rehabilitacji, Kiesza odzyskała zapał oraz siły do pracy i stworzyła dziewięć nowych przebojowych, tanecznych kawałków inspirowanych muzyką pop lat 80.

Nowy krążek poprzedzają single "All Of The Feelings", tytułowy i "Love Me With Your Lie". Ten pierwszy to klasyczny electro-popowy hit na czas izolacji, a ekstatyczny popowy hook doda otuchy największym pesymistom. "Crave" z kolei to retro-dance-pop, porywający syntezatorowymi brzmieniami i rytmicznym pulsem, których nie powstydziłaby się Charli XCX. Natomiast "Love Me With Your Lie" łączy wirujący taniec z nokturnową melancholią.

Oto tracklista "Crave":
1. Run Renegade
2. All Of The Feelings
3. Crave
4. Can't Be Saved
5. Love Me With Your Lie
6. Boys Cry
7. Sky Ain't The Limit
8. Love Never Dies
9. Dance With Your Best Friend


Kiesza naprawdę nazywa się Kiesa Rae Ellestad. Pochodzi z Calgary, a nazwisko zawdzięcza norweskim korzeniom swojego dziadka. Uczyła się tańca w Londynie i Nowym Jorku, zaś w 2013 zaczęła tworzyć własną muzykę. Jej debiutancki singiel "Hideaway" dotarł do pierwszego miejsca na liście przebojów w Wielkiej Brytanii i kilkunastu innych krajach, a album "Sound Of A Woman" sprzedał się w ponad milionowym nakładzie. Kanadyjka współpracowała z takimi gwiazdami jak Skrillex, Diplo i Joey Bada$$, tworzyła też piosenki dla Rihanny, Kylie Minogue, Duran Duran czy Jennifer Lopez.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kiesza