Aktualności

15-07-2020-15:56:42

Jessie Ware przedstawia "The Kill"

Udostępnij! Tweetnij!

Choć nowa płyta Jessie Ware "What's Your Pleasure?" zbiera znakomite recenzje, wokalistka nie ustaje w promocji dzieła. Do sieci trafił właśnie nowy klip.

Jessie Ware fot. "What's Your Pleasure?"

Na nowy singiel wokalistka wybrała "The Kill". Towarzyszący nagraniu teledysk przedstawia Angielkę siedzącą w ciemnym pokoju oraz ujęcia nocnego miasta. Twórcą wideo jest Najeeb Tarazi.

Po sukcesach świetnie przyjętego podcastu "Table Manners" (który ma 13 mln słuchaczy, a obecnie emitowany jest już 9. sezon) oraz książki kucharskiej, Jessie spędziła dwa ostatnie lata na pracy nad swoim najbardziej spełnionym albumem w dotychczasowej karierze. "What's Your Pleasure?" to kolekcja eleganckich, pełnych duszy popowo-funkowych kawałków, które czerpią z tego, co najlepsze w kulturach klubowych lat 70., 80., 90. Wszystko połączone ze wspaniałym wokalem Jessie oraz intuicyjną produkcją wieloletniego przyjaciela artystki, Jamesa Forda (Simian Mobile Disco).

Na "What's Your Pleasure" trafiły m.in. single "Spotlight", "Ooh La La" oraz "Save a Kiss".

Jessie Ware ma na koncie cztery nominacje do BRIT i jedną do Mercury, jak również trzy albumy, które znalazły się w Top 10 list sprzedaży w Wielkiej Brytanii.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!