Aktualności

20-07-2020-18:18:37

Rage Against The Machine nie przyjadą w tym roku

Udostępnij! Tweetnij!

Tak jak można się było spodziewać, Rage Against The Machine w tym roku nie przyjadą z koncertami, co oznacza, że planowany na wrzesień występ w krakowskiej Tauron Arenie nie dojdzie do skutku.

Rage Against The Machine fot. Sony Music

- Przekładamy europejskie koncerty w Pradze, Krakowie i Wiedniu zaplanowane na wrzesień 2020 roku do czasu, kiedy będziemy pewni, że koncerty będą bezpieczne dla naszych fanów - czytamy w komunikacie. - Jeśli zdrowie, lokalne decyzje rządowe oraz gwarancja bezpieczeństwa zezwolą, powrócimy do Europy jesienią 2021 roku. Poinformujemy tak szybko, jak będziemy mieli potwierdzony plan trasy.

Wszelkie bilety zakupione na daty 2020 będą honorowane dla nowych dat. Możliwy jest również zwrot wejściówek w punktach sprzedaży.

- Wiemy, że w tym trudnym czasie niektórzy fani mogą chcieć zwrotu pieniędzy, więc potwierdziliśmy z promotorami, że każdy kto chce otrzymać zwrot pieniędzy, może rozpocząć proces zwrotu w miejscu zakupu biletów - dodają muzycy. - Mamy szczerą nadzieję, że każdy z Was, Wasze rodziny i przyjaciele jesteście bezpieczni i czujecie się dobrze oraz że muzyka przynosi Wam pocieszenie i inspirację. Czekamy na spotkanie z Wami w przyszłym roku - Brad, Tim, Tom i Zack, Rage Against the Machine.

Organizator wydarzenia proponuje również zastąpienie biletów voucherem, który można zrealizować na dowolne wydarzenie organizowane przez Live Nation.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!