Aktualności

22-07-2020-14:40:01

Stach Bukowski rusza w trasę

Udostępnij! Tweetnij!

Po wydaniu debiutanckiej płyty "Czerwony SUV" przyszedł czas na koncerty. Zespół Stach Bukowski już wkrótce wystąpi w Toruniu, we Wrocławiu i w Warszawie.

Stach Bukowski fot. Fonobo Label

Stach Bukowski to młody zespół zakochany w muzyce retro, a ich album "Czerwony SUV" to rock zagrany z polotem i uchem do chwytliwych melodii. Stach śpiewa i gra na perkusji, Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert to błyskotliwy gitarzysta. W takim składzie są nie do pokonania a na scenie dają prawdziwego ognia. Ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Publiczność poznała ich dzięki popularnym radiowym singlom "Lew", "Los", "Pif-Paf" oraz "Czerwony SUV".

W sierpniu oraz wrześniu 2020 roku fani będą mogli sprawdzić jak te hity brzmią na żywo. Najbliższy koncert zespół zagra już 1 sierpnia na Scenie Letniej w Toruniu. Kolejny zaplanowano na 8 sierpnia we wrocławskiej przestrzeni ZaZoo Beach Bar. Oba wydarzenia są plenerowe i na oba obowiązuje darmowy wstęp.

Trzeci z serii zaplanowanych występów to zapowiadany pierwotnie na marzec 2020 r. koncert premierowy w klubie Miłość w Warszawie. Ostatecznie został przełożony na 18 września.

Organizatorzy zapewniają, że wszystkie koncerty odbędą się reżimie sanitarnym.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!