Aktualności

23-07-2020-15:09:50

Jason Derulo zaprasza do tańca

Udostępnij! Tweetnij!

Jason Derulo właśnie wydał wyczekiwany przez fanów nowy singiel "Take You Dancing", który dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

Jason Derulo fot. David Strbik

Do gorącego, inspirowanego rytmami latino utworu powstało wideo z TikTokową choreografią, które już teraz jest dostępne w serwisie YouTube. Premiera oficjalnego klipu będzie miała miejsce w nadchodzących tygodniach.

- W obecnych czasach wszyscy potrzebujemy piosenki, która podniesie nas na duchu. Mam nadzieję że "Take You Dancing" będzie światełkiem w tych trudnych dniach - mówi o singlu Derulo.

Z ponad 30 milionami obserwujących fanów, Jason Derulo znajduje się wśród 20 największych gwiazd TikToka i jest jednym z najpopularniejszych, multiplatynowych wykonawców na platformie.

Jason Derulo to prawdziwy gigant współczesnej sceny pop i urban, czego dowodem jest 11 platynowych płyt w USA, 12 miliardów streamów, 6,5 miliarda odsłon na YouTube oraz 190 milionów sprzedanych singli. Utalentowany wokalista, autor piosenek, tancerz i wykonawca, zdobył uznanie pisząc piosenki z takimi tuzami jak Lil Wayne, Pitbull, Diddy czy Sean Kingston.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!