Aktualności

24-07-2020-14:26:36

Kazik śpiewa o Tomku Komedzie

Udostępnij! Tweetnij!

Kazik Staszewski nagrał piosenkę przewodnią do filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

Kazik fot. Kino Świat

Wokalistka Kultu przygotował utwór zatytułowany po prostu "25 lat niewinności". Wideo do nagrania rrafi do sieci za tydzień. Na razie, na Facebooku obejrzeć można zdjęcia z planu teledysku. Premierę obrazu w reżyserii Jana Holoubka zaplanowano na 18 września.

Tomasz Komenda, główny bohater poruszającego i emocjonującego filmu, jako młody chłopak trafił do więzienia. Został oskarżony i skazany za zbrodnie, których nie popełnił. W więzieniu spędził całą swoją młodość, czekając, aż sprawiedliwość znowu stanie po jego stronie. Jedyne na co mógł liczyć, to rodzina, która nigdy nie zwątpiła w jego niewinność.

Za kamerą filmu stanął Jan Holoubek - zdobywca Grand Prix festiwalu "Młodzi i Film", autor głośnego i popularnego serialu "Rojst". Wyśmienitą obsadę aktorską współtworzą zdobywcy prestiżowych polskich nagród filmowych, m.in.: Agata Kulesza, Jan Frycz, Andrzej Konopka, Magdalena Różczka i Dariusz Chojnacki. Rolę Tomasza Komendy zagrał niezwykle utalentowany Piotr Trojan, mający na koncie udział w takich produkcjach, jak: "Chce się żyć" czy serial "Pułapka".

Zdjęcia do produkcji były kręcone we Wrocławiu, Warszawie i okolicach oraz Wałbrzychu i Zabrzu. Film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" powstał przy zaangażowaniu i pełnym wsparciu Tomasza Komendy i jego rodziny.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!