Aktualności

24-07-2020-18:13:28

Natalia Nykiel śpiewa country po angielsku

Udostępnij! Tweetnij!

Natalia Nykiel zaprezentowała nową odsłonę najnowszego singla "Atlantyk", który w wersji anglojęzycznej nosi tytuł "Ocean".

Natalia Nykiel fot. Universal Music Polska

Countrowy singiel "Atlantyk" to zaskakująca propozycja dla fanów królowej polskiego electropopu, ale jednocześnie kontynuacja podróży do muzycznych korzeni urodzonej w Mrągowie gwiazdy. Choć nowa stylistyka może wydawać się dla fanów artystki zaskoczeniem to warto zwrócić uwagę, że Natalia tak naprawdę otwiera polski mainstream na drogę, którą świat podąża już od jakiegoś czasu w rytm gitarowych przebojów Miley Cyrus, Diplo, Becka czy Beyoncé.

Zainteresowanie nowymi utworami na innych rynkach spowodowało, że Natalia swój najnowszy singiel wydaje dziś także w wersji anglojęzycznej.

Natalia Nykiel to jedna z najbardziej charakterystycznych polskich artystek ostatnich lat. Wokalistka słynie z odważnych artystycznych decyzji i bezkompromisowości, za co docenia ją branża i jest uwielbiana przez rzesze fanów. Gwiazda ma dwa albumy "Lupus Electro" (2014) i "Discordia" (2017). W 2019 roku wydała alternatywną EP-kę "Origo".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!