Aktualności

07-08-2020-10:28:25

The Australian Pink Floyd Show na jedynym koncercie w Polsce

Udostępnij! Tweetnij!

The Australian Pink Floyd Show wraca do Polski i wystąpi 22 lutego 2021 roku we wrocławskiej Hali Stulecia w ramach trasy "All That You Feel 2021 World Tour".

The Australian Pink Floyd Show fot. Metal Mind Productions

Po ponad 30 latach grania muzyki Pink Floyd na całym świecie, w 2021 roku The Australian Pink Floyd Show kontynuuje trasę koncertową "All That You Feel", podczas której prezentuje kompozycje z każdego etapu twórczości Pink Floyd. Będzie to niezwykła przekrojowa podróż przez twórczość Floydów od płyty "Ummagumma" po "The Division Bell", podczas której Aussie Floydzi oddadzą hołd legendarnym dokonaniom oryginalnego Pink Floyd. Najnowocześniejsze efekty świetlne, lasery, olbrzymie, nadmuchiwane postacie, nieskazitelny dźwięk i niesamowite brzmienie na żywo, które charakteryzowało koncerty Pink Floyd, wszystko to gwarantuje, że występ The Australian Pink Floyd Show będzie niesamowitym przeżyciem.

The Australian Pink Floyd Show to koncertowa sensacja, już ponad 4 mln widzów w 35 krajach na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią Pink Floyd w wykonaniu tego zespołu, a The Times opisuje show TAPFS jako "the gold standard".

The Australian Pink Floyd Show to zespół, który przez wiele lat pracował na swój ogromny sukces doprowadzając swój występ do perfekcji. Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko, które zdoła sprostać legendzie. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd powoduje, że ich koncerty to idealna rekonstrukcja występów Floydów.

Bilety w sprzedaży od 14 sierpnia.

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
I kategoria - 185/ 205 zł
II kategoria - 170/ 190 zł
III kategoria - 150/ 170 zł
IV kategoria - 130/ 150 złUdostępnij! Tweetnij!