Aktualności

12-08-2020-08:10:37

Blackpink z Seleną Gomez

Udostępnij! Tweetnij!

Poznaliśmy kolejną informację dotyczącą nadchodzącego singla Blackpink. W utworze zaśpiewa Selena Gomez.

Selena Gomez fot. Universal Music Polska

Gwiazdy K-popu już wcześniej zapowiedziały, że ich nowa piosenka ukaże się 28 sierpnia. Tytuł nadal nie jest znany, ale wiemy, że gościnnie pojawi się Selena Gomez. Gwiazda sama poinformowała o współpracy z Blackpink na Twitterze.

Pre-save dostępny jest pod tym adresem.

Debiutancki album Blackpink ukaże się 2 października 2020 roku.

Singlem promującym wydawnictwo jest utwór "How You Like That". Popowa piosenka zawiera wszystkie unikatowe elementy brzmienia Blackpink oraz przesłanie, że nawet z najbardziej mrocznej sytuacji znajdzie się wyjście. Utwór w dniu premiery przesłuchało na Spotify ponad 4 miliony razy.

Blackpink debiutowały w 2016 EP-ką "Square One" i od tego momentu są jednym z najpopularniejszych popowych zespołów na świecie. Za sprawą minialbumów "Square Up" oraz "Kill This Love", girlsband podbił serca milionów fanów. Blackpink to pierwsza k-popowa grupa, która wystąpiła na Coachelli.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej ostatni krążek, "Rare", miał premierę 10 stycznia 2019 roku. Ostatnio zagrała w filmach "Truposze nie umierają" Jima Jarmuscha i "W deszczowy dzień w Nowym Jorku" Woody'ego Allena. Niedawno zapowiedziała udział w komediowym serialu "Only Murders In The Building" z Martinem Shortem i Steve'em Martinem.