Aktualności

13-08-2020-10:36:25

Poznaj czar Antoniny

Udostępnij! Tweetnij!

Debiutująca na polskiej scenie Antonina zaprezentowała premierowy singiel "Czar".

Antonina fot. Fonobo Label

- Cześć, jestem Antonina. Lubię dobrze zjeść i piję dużo wody - przedstawia się słuchaczom wokalistka. - Śpię co najmniej siedem godzin dziennie. No chyba, że naprawdę nie ma na to szans. Pracuję nad tym, żeby być wdzięczną za to, co mnie spotyka. Nie mam jeszcze spektakularnej drogi muzycznej, ale mam za to swoją opowieść. Zresztą sami sprawdźcie.

Jej nowy singiel "Czar", nad którym pracowała wspólnie z producentem Jakubem Dukowiczem, dostępny jest we wszystkich serwisach cyfrowych i na playlistach Pitcher. https://backl.ink/142647974. Do sieci trafił również teledysk.

Antonina dołączyła do akcji Fonobo Pitcher. To projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy poziom. Spośród zgłaszających się wykonawców Fonobo Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule "FONOBO Pitcher". Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube'a.


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Antonina