Aktualności

13-08-2020-16:01:23

Jacuś i jego nowa piosenka

Udostępnij! Tweetnij!

Jacek Pala, znany lepiej jako Jacuś, to rybnicki raper, pianista, producent, reżyser i montażysta teledysków, który w krótkim czasie zdobył popularności. Do sieci trafił właśnie jego nowy singiel.

Jacuś fot. Agora

Zaprezentowany przez artystę utwór nosi tytuł "I Don't Take Pills, Cause I Take Drugs". Do nagrania powstał pełen niepokojących ujęć, animowany klip, z którym można zapoznać się poniżej.

Znany jest głównie z muzyki rozrywkowej. Nie jest to jednak jedyny rodzaj, na który się zamyka.

Na co dzień uczęszcza do rybnickiej szkoły muzycznej, gdzie za niedługo ukończy II stopień w dziedzinie muzyki klasycznej na fortepianie.

Wyróżnia go na tle innych artystów jego niezależność i wszechstronność. Nie jest to powszechnie znana informacja, lecz wszystkie dotychczas opublikowane jego utwory zostały napisane, wyprodukowane, nagrane i zmiksowane w pełni przez samego Jacusia.

W promowaniu swojej osoby nie pomaga mu żadna wytwórnia, a fanów, których zgromadził wokół siebie zawdzięcza swojej błyskotliwości oraz oryginalnemu stylowi. Owa biografia z pewnością będzie jeszcze wiele razy modyfikowana, ponieważ Jacuś ma dopiero 18 lat, a pomysłów młodego artysty nie widać końca.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: jacuś