Aktualności

13-08-2020-17:17:44

Abradab, Rahim i Kleszcz razem

Udostępnij! Tweetnij!

Do sieci trafił pierwszy oficjalny singiel śląskiego tria - Abradab, Rahim, Kleszcz zatytułowany "OBP".

Abradab, Rahim i Kleszcz fot. MaxFloRec

W kwietniu 2020 roku roku artyści udostępnili wideo do e-cyphera, w którym zmierzyli się w numerze "Apsik" oraz zainicjowali akcję #ApsikChallenge. Jednak dopiero dzisiejszym singlem potwierdzili rozpoczętą na dobre współpracę i wystartowali z promocją projektu pod nazwą "ARKanoid".

Tak też zatytułowany będzie krążek przez nich nagrany.

- Chcieliśmy stworzyć płytę między old- i newschoolem - mówi Rahim. - Ja i Dab wywodzimy się rzecz jasna ze starej szkoły, Kleszcz ze swoim "horrym" stylem balansuje gdzieś na pograniczu, choć na ostatnim krążku nagranym z Opałem pokazał się w bardziej nowoczesnej odsłonie. Do tego doszły bity Viktora V, które mają ten charakter, na którym nam najbardziej zależało. Tak powstał "ARKanoid".

Singiel "OBP" to pierwsza oficjalna zapowiedź wydawnictwa nowego śląskiego kolektywu. Teledysk do dzisiejszej nowości zrealizowała ekipa Grube Filmy.

Premiera albumu zaplanowana jest na początek listopada. Znajdzie się na niej 12 premierowych numerów. Bity do nich wszystkich pochodzą od Viktora V. W MaxFloSklepie wystartował właśnie pre-order tego wydawnictwa.Udostępnij! Tweetnij!