Aktualności

21-08-2020-10:59:56

Agata Radziszewska dotyka nieba

Udostępnij! Tweetnij!

Agata Radziszewska, która dołączyła do projektu Fonobo Pitcher, wydała właśnie swój debiutancki singiel "Dotknąć nieba".

Agata Radziszewska fot. Fonobo Label

Agata Radziszewska ma osiemnaście lat. Pierwsze teksty i melodie zaczęła układać jeszcze w podstawówce. Chodziła wtedy do szkoły muzycznej na perkusję. Przez długi czas jej piosenki były sekretem, ale w końcu zdecydowała się nimi podzielić ze światem. Chodzi w nich przede wszystkim o emocje i teksty inspirowane zdarzeniami, które przytrafiają się jej rodzinie, przyjaciołom, no i jej samej. Stara się, żeby te słowa nie były oczywiste, tak by słuchacze mogli interpretować je po swojemu. Chce, żeby w jej twórczości, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Utwór "Dotknąć nieba" wraz z klipem można sprawdzić poniżej.

Fonobo Pitcher projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy poziom. Spośród zgłaszających się wykonawców Fonobo Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres demo@fonobo.pl wpisując w tytule "FONOBO Pitcher". Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube'a.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!