Aktualności

25-08-2020-12:38:58

Nowa inicjatywa OFF Festivalu

Udostępnij! Tweetnij!

OFF Mine to nowa inicjatywa realizowana przez cały rok w postaci digitalowej części OFF Festivalu, bazującej na społecznościowej idei współtworzenia.

Caribou fot. Archiwum Artysty

Każdy może stać się częścią OFF Mine, każdy na swój sposób może się zaangażować. Podstawą wszystkiego pozostaje oczywiście muzyka i możliwość jej odkrywania. Dopełnieniem jest wspólna rozmowa i wymiana doświadczeń, czyli wszystko to, na czym przez lata budowany był OFF Festival Katowice.

Inicjatywa OFF Mine to ogólnodostępna przestrzeń, która inspiruje do kolejnych muzycznych odkryć oraz jest szansą na poszerzenie wiedzy na temat wspólnej pasji fanów. W praktyce oznacza to, że twórcy festiwalu, zdecydowali się na udostępnienie własnych kanałów komunikacji, aby umożliwić niezależnym twórcom treści dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Na stronie www OFF Festivalu w ramach specjalnej zakładki OFF Mine znajdą się treści tworzone przez wyselekcjonowanych, niezależnych autorów oraz liczne muzyczne inspiracje festiwalowej publiczności. W Social Media, na profilu OFF Festival Katowice na Facebooku oraz Instagramie będą cyklicznie pojawiały się informacje o publikacji nowych treści. We wszystkich aktywnościach czynny udział bierze również Dyrektor Artystyczny OFF Festivalu Katowice - Artur Rojek.

W OFF MINE można zaangażować się na dwa sposoby. Po pierwsze, jako twórca treści - to szansa dla osób, które tworzą swoje muzyczne blogi/fanpage i chcą rozpocząć swój cykl lub pojedynczą publikację w ramach inicjatywy. Jeżeli nie mają jeszcze swojego medium, w którym publikują treści, mogą wypełnić specjalny formularz - OFF MINE jest otwarty na wszystkie propozycje. Po drugie, jako fan festiwalu - to szansa dla każdego na opowiedzenie swojej festiwalowej historii oraz podzielenie się muzycznymi inspiracjami w formie playlisty.

Z początkiem września na stronie off-festival.pl pojawi się specjalna zakładka OFF MINE. Autorem pierwszego tekstu będzie Artur Rojek.

Formularz dla twórcy treści w ramach OFF Mine.
Formularz dla fana festiwalu.

OFF Festival Katowice 2021 odbędzie się w dniach 6 - 8 sierpnia 2021 w Dolinie Trzech Stawów. Karnety w cenie 369 zł (karnet 3-dniowy) oraz 459 zł (karnet 3-dniowy z polem namiotowym) możecie kupić na: www.off-festival.pl. Udział potwierdzili Caribiou, Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python.Udostępnij! Tweetnij!