Aktualności

26-08-2020-17:20:53

Szkoccy farmerzy opowiadają, jak zostali gwiazdami klipu Jaya-Z i Pharrella

Udostępnij! Tweetnij!

Kilka dni temu Jay-Zi Pharrell opublikowali teledysk, w którym wystąpili m.in. szkoccy farmerzy Michelle i Robery Sullivanowie.

Pharrell fot. Archiwum Artysty

Wideo "Entrepreneur" ukazuje czarnoskórych ludzi sukcesu, przedsiębiorców, właścicieli biznesu i twórców. Do klipu zaproszeni zostali aktorka Issa Rae czy raper Tyler the Creator, ale także zupełnie niesławni Michelle i Robery Sullivanowie, właściciele firmy The Artisan Grower, sprzedającej organiczne warzywa.

- To wielka tajemnica. Nie mam pojęcia, jak się o nas dowiedzieli - mówi Michelle. - Setki czarnoskórych posiada własne firmy, szczególnie w Wielkiej Brytanii, ale jakoś nas znaleźli.

- Początkowo myśleliśmy, że to żart - dodaje szkocka farmerka. - Jedna z producentek, Lola Ridgell, wyjaśniła nam, że utwór ma promować biznesy prowadzone przez czarnych na całym świecie. Chcieli do nas wysłać całą ekipę filmową, ale z uwagi na sytuację covidową, zaoferowaliśmy, że sami się nakręcimy. Lola była zachwycona tym pomysłem.

Pharrell połączył także siły z magazynem "Time" w specjalnym projekcie "Nowa Amerykańska Rewolucja". Był kuratorem serii esejów i konwersacji pomiędzy czarnymi liderami, którzy skupiają się na opresyjnej przeszłości Ameryki i wizji równiejszej przyszłości.

https://www.instagram.com/p/CEUD3V4lv3m/
Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: jay-z