Aktualności

27-08-2020-16:57:13

Happysad prezentują "Od tańca"

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Happysad opublikował klip do nowego singla "Od tańca".

happysad fot. Krystian Dróżdż/Mystic Production

Utwór pochodzi z ostatniego albumu zespołu, "Rekordowo letnie lato". Materiał na płytę powstał podczas dwóch słonecznych obozów kompozycyjnych późnym latem 2017 w Zdorach i wiosną 2018 roku w Cisnej.

- Pogoda dopisywała, słońce grzało, więc i nasze nastawienie było inne niż przy komponowaniu poprzedniej płyty - opowiadał o procesie powstawania albumu Kuba Kawalec. - Mieliśmy w sobie dużo luzu i wolności. Wydanie ósmego krążka zbiega się z osiemnastoma latami funkcjonowania na scenie, co jest w jakiś sposób symboliczne i utwierdza nas w przekonaniu, że nikomu nie musimy już nic udowadniać. Mamy nadzieję, że słychać to na tej płycie wyraźnie.

Do zadziornego, ostrego singla "Od tańca" powstał klip, stworzony ze zniekształconych materiałów wideo. Niepokojące wideo można obejrzeć poniżej.

Realizacją i produkcją płyty "Rekordowo letnie lato" zajęli się Bogdan Kondracki i Marcin Bors. Swój udział w jej powstawaniu mieli także Jacek Miłaszewski i Paweł Cieślak.Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: happysad