Aktualności

28-08-2020-11:25:30

Zuza Jabłońska niczym Christina Aguilera. Posłuchaj piosenki do filmu "Mulan"

Udostępnij! Tweetnij!

11 września na ekranach kin zadebiutuje aktorska wersja animacji Disneya "Mulan". Jedną z filmowych piosenek zaśpiewała należąca do grona najciekawszych młodych artystek Zuza Jabłońska.

Zuza Jabłońska fot. Universal Music Polska

Zuza Jabłońska ma na koncie m.in. platynę za singiel "Powiedz mi to w twarz" czy współpracę z takimi artystami jak Jan-rapowanie, Siles i Kuba Karaś z The Dumplings.

Utwór zatytułowany "Wierna, odważna i prawa" będzie można usłyszeć m.in. na napisach końcowych filmu "Mulan", a już dziś można go posłuchać w serwisach muzycznych.

- Wzięłam udział w tym projekcie, ponieważ bohaterka Mulan to taka trochę ja - mówi Zuza Jabłońska. - Jest waleczna i odważna, ale stoi też przed ciężkimi wyborami. Utwór mówi o tym, że mimo porażek i zawahań, zawsze po deszczu wychodzi słońce. Poza tym jest to kolejne wyzwanie i ciekawe doświadczenie. Jestem z tych, którzy lubią podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej. Czuję się również bardzo wyróżniona i zaszczycona, że zostałam zaproszona przez Disneya do zaśpiewania tego utworu.

W oryginale piosenkę zatytułowaną "Loyal Brave True" zaśpiewała Christina Aguilera (sprawdź poniżej).

Debiutancki album Zuzy Jabłońskiej "Psycho" ukaże się już 9 października 2020 roku.

"Mulan" opowiada historię niezłomnej dziewczyny, która przywdziewa męska zbroję i staje się jednym z największych wojowników w historii swojego kraju. W roli głównej występuje Liu Yifei.
Partnerują jej Donnie Yen jako komando Tung, Jason Scott Lee jako Böri Khan, Yoson An jako Cheng Honghui, Gong Li jako Xianniang i Jet Li wcielający się w Cesarza.

Za reżyserię odpowiada Niki Caro. Scenariusz napisali Lauren Hynek, Rick Jaffa, Amanda Silver i Elizabeth Martin.

Do polskich kin film "Mulan" trafi 11 września.

Udostępnij! Tweetnij!