Aktualności

02-09-2020-16:39:50

Steel Panther na dwóch koncertach w Polsce

Udostępnij! Tweetnij!

W ramach przeniesionej na przyszły rok trasy "Heavy Metal Rules Tour", zespół Steel Panther zagra w Polsce aż dwa koncerty: 29 czerwca 2021 roku w warszawskim klubie Progresja oraz 30 czerwca 2021 roku w krakowskim klubie Klub Kwadrat.

Steel Panther fot. Archiwum Zespołu

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w 2020 roku, zachowują ważność. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.

Steel Panther, debiutujący w 2009 roku albumem "Feel The Steel", to zespół bezkompromisowy w swoich poczynaniach. Kolejne płyty szybko zyskały uznanie wśród dziennikarzy muzycznych, a także samych muzyków. Corey Taylor (Slipknot, Stone Sour) określił pierwszą płytę Steel Panther jako "wspaniałą od początku do końca". Podczas swojej kariery zespół grywał na najważniejszych festiwalach na świecie (m.in. Download Festival) i wspierał trasy koncertowe Aerosmith, Alter Bridge czy Stone Sour. Michael Starr, wokalista kapeli, twierdzi: "My naprawdę kochamy heavy metal i grać koncerty. Steel Panther podbije świat!" Satchel: "Pamiętajcie! "Heavy Metal Rules!" Ich najnowszy, piąty album "Heavy Metal Rules" jest jeszcze głośniejszy, szybszy i bardziej niegrzeczny.

Skład: Michael Starr - wokale, Satchel - gitara, Lexxi Foxx - gitara basowa, Stix Zadinia - perkusja.

Bilety: 130-150 zł

Sprzedaż: biletin.pl, ebilet.pl, eventim.pl i shop.metalmind.com.plUdostępnij! Tweetnij!