Aktualności

04-09-2020-16:37:38

SZA z pomocą Ty Dolla $ign

Udostępnij! Tweetnij!

"Hit Different" to najnowszy singiel SZA, który dostępny jest już we wszystkich serwisach cyfrowych. W utworze gościnnie pojawia się Ty Dolla $ign

SZA fot. Sony Music

Utrzymany w średnim tempie utwór R&B został wyprodukowany przez The Neptunes. Legendarny duet producencki stworzył idealne tło do wyjątkowego, hipnotyzującego głosu SZA. Sama artystka wyreżyserowała teledysk do piosenki, debiutując w tej roli.

"Hit Different" to długo oczekiwana premiera od artystki, która zdobyła światową popularność za sprawą współpracy z Justinem Timberlakiem przy utworze "The Other Side" (z soundtracku "Trolls 2") oraz Kendrickiem Lamarem przy singlu "All The Stars" (ze ścieżki dźwiękowej do "Czarnej Pantery").

SZA pojawiła się na muzycznej scenie w 2012 roku z EP-ką "See.SZA.Run" oraz kolejnymi EP-kami "S" i "Z", które wzbudziły uznanie krytyki. W 2016 roku SZA napisała singiel "Consideration" z albumu Rihanny "Anti" oraz pomogła w stworzeniu utworu "Feelin Myself" Nicki Minaj oraz Beyoncé w 2014 roku.

Jej debiutancki album "Ctrl" zadebiutował na pierwszym miejscu listy albumów R&B Billboardu, drugim miejsku zestawienia albumów R&B/hip-hop oraz trzecim miejscu listy Billboard 200. Od czasu premiery w czerwcu 2017 roku, płytę przesłuchano ponad 3,9 miliona razy.


Sprawdź i kup bilet:
Udostępnij! Tweetnij!