Aktualności

08-09-2020-14:25:21

Burak Yeter prezentuje post-apokaliptyczną przyszłość

Udostępnij! Tweetnij!

Niedawno Burak Yeter powrócił z nowym singlem - "Teenage Runaway". Nagraniu towarzysz klip rozgrywający się w post-apokaliptycznym świecie, w którym ludzie muszą nosić specjalny ekwipunek, by przeżyć.

Burak Yeter fot. Archiwum

W wypełnionym wakacyjnym klimatem singlu "Teenage Runaway" możemy usłyszeć delikatne pogwizdywanie i subtelne smyczki, przeplatające się z pełnym emocji wokalem. Utwór ukazuje zupełnie nowe oblicze Buraka, którego dotąd fani kojarzyli z mocnymi, tanecznymi hitami.

Mając ponad 2,5 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify i numery jeden na listach przebojów na całym świecie, Burak Yeter udowodnił, że jest jednym z czołowych europejskich DJ-ów i producentów. Jego utwór "Tuesday" z 2016 roku dotarł na szczyt list przebojów w Niemczech, Finlandii, Francji, Włoszech i Polsce. Znalazł się również w top 10 najczęściej "Shazamowanych" numerów globalnie w 2017 roku. Piosenka "My Life Is Going On" z serialu Netflix "Dom z papieru" ("La Casa de Papel") to kolejny hit Buraka, który dotarł na podium list przebojów w Austrii, Niemczech i Francji, a w Polsce pokrył się platyną.Udostępnij! Tweetnij!