Aktualności

08-09-2020-18:47:30

Twórca "Savage Love" w nowym singlu z Lauv i Tygą

Udostępnij! Tweetnij!

Jawsh 685 to siedemnastoletni producent pochodzący z Nowej Zelandii. Po gigantycznym sukcesie jego hitu "Savage Love (Laxed – Siren Beat)" z Jasonem Derulo, nadszedł czas na kolejną kooperację.

Jawsh 685 fot. Sony Music

Do sieci trafił singiel "Sweet & Sour", w którym Jawsh 685 połączył siły z Lauv i Tygą. Ten powiewający świeżością kawałek łączy słodkie syntetyczne brzmienie z hipnotyzującą perkusją.

"Sweet & Sour" to następca wydanego nie tak dawno "Savage Love (Laxed - Siren Beat)", który ma już ponad miliard odtworzeń w serwisach streamingowych, był numerem 1 w Spotify w 11 krajach i uzyskał status złotej płyty w Polsce. Zaczęło się od TikToka. Na początku kawałek Jawsha 685 był wykorzystywany w wyzwaniu "Culture Dance". Użytkownicy aplikacji tańczyli do utworu w swoich tradycyjnych narodowych i etnicznych strojach. Później nastąpił prawdziwy wybuch. Ponad sześćdziesiąt pięć milionów filmików, a wśród gwiazd tańczących do piosenki pojawili się Robert Lewandowski, Judi Dench, Jimmy Fallon, Jessica Alba, czy Jennifer Lopez.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Jawsh 685