Aktualności

12-09-2020-09:44:35

Madonna szykuje filmową autobiografię

Udostępnij! Tweetnij!

Wiemy już nad czym pracują wspólnie Diablo Cody i Madonna.

Madonna fot. Warner Music Poland

Okazuje się, że Diablo Cody (laureatka Oscara za "Juno") pisze scenariusz do filmu o Madonnie, o czym wokalistka poinformowała podczas transmisji na Instagramie. Obraz ma opowiadać o karierze Królowej popu i walce artystki w zdominowanej przez mężczyzn branży. Znajdzie się tam miejsce na opowieść o tym, jak Madonna przyjechała do Nowego Jorku w 1978 roku - z wielkimi marzeniami i 35 dolarami w kieszeni. Oczywiście nie zabraknie również historii licznych sukcesów, jak chociażby współpracy z Andrew Lloydem Webberem przy filmie "Evita".

Diablo Cody, której piosenkarka asystuje podczas pracy, ma już 107 stron scenariusza. Do roli Madonny typowana jest Julia Garner ("Ozark").

"Madame X", ostatnia płyta Madonny, jest zainspirowana czasem artystki spędzonym w Lizbonie. Na krążku wokalistka śpiewa po portugalsku, hiszpańsku oraz angielsku. Album powstał we współpracy z Mirwaisem, jak również (między innymi) Mikiem Deanem i Diplo. "Madame X" trafiła do fanów w czerwcu 2019 roku.

Aktorski talent Madonny ostatnio można było podziwiać w bondowskim filmie "Śmierć nadejdzie jutro". W 2011 ukazało się jej reżyserskie dzieło "W.E.".

Ostatnie projekty Diablo Cody to "Most Likely To" i "Tully".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: madonna